[ Print ]  [ Close ]

http://gccpp.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=165&newsview=738   , 1401/11/12


به پاس عبور از دوران اوج مصرف و تابستان، بدون خروج اضطراری
رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی نیروگاه های کشور از مدیر نیروگاه قم تقدیر و تشکر نمود

در این لوح آمده است: اکنون که به یاری خداوند بزرگ و همکاری، همیاری، تلاش های مستمر، هدفمند و شبانه روزی صنعت برق به عنوان زیر ساخت حیاتی کشور خصوصاً نیروگاه های تولید برق به عنوان زیر بنای این صنعت عظیم و گسترده توانسته است پیک تابستان سال جاری را با موفقیت و بدون خاموشی های گسترده به پایان برساند، صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری می نمایم.


از آنجائیکه این توفیق بزرگ علیرغم تمامی محدودیت های موجود اعم از اقتصاد برق، تحریم های ظالمانه، پیدایش ویروس منحوس کرونا و بسیاری تنگناهای دیگر بدست آمده است، لذا باید اذعان نمود این اقدام کم نظیر جز با عشق به آینده کشور، دانش، تخصص، تعهد و فداکاری های بی نظیر شما و همکارانتان بدست نمی آمد و امکانپذیر نبود.


انجمن صنفی نیروگاه های ایران (اصنا) از خداوند منان سلامتی، سعادت، شادی، پیشرفت و توفیق روزافزون حضرتعالی و تمامی همکاران صدیق، متخصص، توانمند و بی ادعای صنعت تولید برق کشور را آرزومند است.


امید آنکه با آگاهی، هماهنگی و هم افزایی های بیش از پیش بتوانیم آمادگی های لازم برای عبور از پیک سال آتی را فراهم آوریم.09:36 - سه شنبه 23 آذر 1400    /    شماره خبر : 738    /    تعداد نمايش خبر : 0