[ Print ]  [ Close ]

http://gccpp.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=165&newsview=785   , 1401/11/16


با حضور معاون هماهنگی سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم
مراسم گرامیداشت هفته بسیج در نیروگاه سیکل ترکیبی قم برگزار گردید

جعفری ادامه داد: امام راحل و مقام معظم رهبری در این خصوص دیدگاهی بسیار فراتر و با عظمت تر داشته و حتی مقام معظم رهبری در دیدار با بسیجیان فرمودند: بسیج یک مجموعه مقدس الهی می باشد.


وی در ادامه صبحت های خود گفت: بسیجیان همیشه در صحنه هستند که حتی ما دیدیم در زمانی که بیماری کرونا فراگیر شده بود بسیجیان و نیروهای جهادی بودند که به صحنه آمدند و بسیار در این زمینه کمک کردند.


سرهنگ جعفری در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران برگزاری این مراسم گفت: هر کسی در هر جای این کشور اسلامی، چه دانش آموز، دانشجو، طلبه، کارگر، مهندس، مدیر و در هر لباسی برای مردم زحمت می کشد تا جمهوری اسلامی ایران در دنیا بدرخشد، بسیجی می باشد.


در ابتدای این جلسه حسین کاسبی از راویان دفاع مقدس به بیان خاطرات جبهه و جنگ پرداخت.


همچنین در این مراسم دکتر ابراهیم ونکی فراهانی مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قم، ضمن عرض خیرمقدم و خوشامدگویی و تبریک هفته بسیج به میهمانان گفت: می بایست در فتنه های اخیر که در کشور ایجاد شده بسیار هوشمندانه عمل کرد و دید که منبع کجاست و هدف و ابزار چیست.


دکتر ونکی در ادامه توضیحاتی را درباره نیروگاه قم ارائه و گفت: عملکرد کارکنان نیروگاه قم بسیار مطلوب می باشد که حتی با وجود تحریم ها موفق شدند که با بهترین شکل ممکن و بدون خروج واحدها، پیک تابستان امسال را با موفقیت بگذرانند.


در ادامه گروه سرود فدائیان قائم از مدرسه شهید یوسف لو قم به اجرای برنامه پرداختند و در پایان مراسم با اهدای لوح و هدایا از کارکنان ایثارگر، جانباز و خانواده شهدا تقدیر به عمل آمد.09:28 - پنج شنبه 3 آذر 1401    /    شماره خبر : 785    /    تعداد نمايش خبر : 0