چاپ
ارسال به دوست
به منظور بازدید و ارزیابی حوزه منابع انسانی

دکتر وثوقی معاون اداری و پشتیبانی بنیاد مستضعفان از نیروگاه قم بازدید نمود

دکتر امیر وثوقی معاون اداری و پشتیبانی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به همراه دکتر جهاندیده مدیر کل منابع انسانی و دکتر حسن زاده مشاور معاونت اداری و پشتیبانی بنیاد و تعدادی از مدیران هلدینگ و شرکت بهره برداری و تعمیرات صبا و همچنین شرکت برق و انرژی پیوندگستر پارس شرکت مالک نیروگاه قم به منظور بازدید و ارزیابی حوزه منابع انسانی روز سه شنبه اول شهریورماه 1401 از نیروگاه سیکل ترکیبی قم بازدید نمودند.

در این جلسه دکتر وثوقی به بیان و تشریح نقش نیروی انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی و استفاده از افراد متخصص و متعهد در اثربخشی عملیات سازمان و همچنین تبیین سیاست های بنیاد در حوزه منابع انسانی پرداخت.

همچنین دکتر ابراهیم ونکی فراهانی مدیر نیروگاه قم در ابتدای جلسه ضمن عرض خیرمقدم و خوشامدگویی گفت: حضور مدیران بنیاد مستضعفان در محل نیروگاه قم باعث ایجاد انگیزه در کارکنان خواهد شد و کارکنان می توانند از نزدیک به بیان نظرات و دیدگاه های خود بپردازند.

در پایان، حاضرین از قسمت های مختلف نیروگاه بازدید نموده و ضمن آشنایی با روند تولید برق، به صحبت های کارکنان بخش ها مختلف گوش فرا داده و دستورات لازم را صادر نمودند.

 

٠٨:٤٧ - پنج شنبه ٣ شهريور ١٤٠١ / کد خبر: ٧٧٠ / تعداد بازدید: 240
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: