چاپ
ارسال به دوست
به مناسبت 7 مهرماه روز ايمني و آتش‌نشاني

مديران شركت مالك و بهره‌برداري نيروگاه قم از واحد HSE نيروگاه بازديد نمودند

به مناسبت هفتم مهرماه، روز آتش نشاني و ايمني و تقدير از زحمات كاركنان واحد HSE نيروگاه سيكل تركيبي قم، مهندس جلويان مديرعامل شركت بهره‌برداري و تعميرات نيروگاه صبا وشهرام صدرا مديرعامل شركت برق و انرژي پيوندگستر پارس (شركت مالك نيروگاه) به همراه مدير نيروگاه و معاونين، از واحد HSE نيروگاه قم بازديد نمودند.

در ابتداي اين بازديد، مهندس جلويان و شهرام صدرا فرارسيدن روز ايمني و آتش نشاني را به كاركنان خدوم و زحمتکش واحد ايمني و آتش نشاني نيروگاه قم تبريک گفته و از ايشان بابت فعاليت در اين شغل پرخطر تقدير و تشكر نمودند.

سپس مهندس علی آتشي مدير نيروگاه قم، ضمن عرض تبريک روز ايمني و آتش نشاني، کارکنان اين واحد را جزو كاركنان فعال و پرتلاش نيروگاه معرفي نمود و از زحمات وتلاش هاي این کارکنان درکنترل و پيشگيري از وقوع حوادث و نظارت بر اجراي فرآيندهاي جاري تشکر و قدرداني نمود.

در ادامه احمد فتحي، سرپرس تواحدHSE   نيروگاه سيكل تركيبي قم، گزارشي از عملکرد شش ماه اول سال 99 و مقايسه آن با سال 98 را ارائه و گفت: با توجه به وسعت و حجم فعاليت هاي صورت پذيرفته و تعميرات جاري در نيمه نخست سال جاري، ضريب حادثه و تکرار حادثه در شش ماه اول در نيروگاه قم صفر بوده است.

در پايان، مديران از تجهيزات موجود در واحد، پمپ‌ها و سيستم‌هاي اعلام و اطفاء حريق نيروگاه قم بازديد به عمل آورده و با توجه به وجود برخي مشکلات و نواقص در تجهيزات اين واحد، مقرر گرديد در اين خصوص اقدامات لازم به عمل آيد.

١٤:٠٢ - پنج شنبه ١٠ مهر ١٣٩٩ / کد خبر: ٦٩١ / تعداد بازدید: 937
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: