چاپ
ارسال به دوست
باحضور سردار براتلو رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان

دوره آموزشی «بصیرت 1» در نیروگاه سیکل ترکیبی قم برگزار گردید

دوره آموزشی «بصیرت 1» ویژه مدیران و کارشناسان حراست های نیروگاه های تابعه گروه برق و انرژی صبا با حضور سردار براتلو رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در نیروگاه سیکل ترکیبی قم برگزار گردید.

در این جلسه سردار براتلو ضمن ابراز خرسندی از حضور در نیروگاه سیکل ترکیبی قم و جمع حاضر گفت: کار حراست ها بسیار سخت و دشوار و خطرناک است همانند یک قاضی می ماند که باید نظارت و حکم کند که برای اینکار باید تقوا داشته باشیم.

رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان گفت: شما مأموریت دارید در شرکت هایی که حضور دارید کاری کنید که آن شرکت همیشه در حال کار باشد و نباید اجازه بدهید که در آن مشکلی بوجود آید.

وی در ادامه ضمن ارزیابی موقعیت سیاسی و اجتماعی ایران اسلامی، نکاتی را در مورد مباحث حراستی بیان نمود.

در ابتدای حضور سردار براتلو در نیروگاه قم، مهندس احمد علی آتشی مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قم ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی، توضیحاتی مختصری را در رابطه با نحوه کارکرد نیروگاه قم ارائه و گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی قم جزء بهترین نیروگاه های کشور است که طی شش ماهه اول سال بدون هیچگونه خروج اضطراری و ثبت چندین رکورد تولید، در حال خدمت رسانی به مردم شریف ایران اسلامی می باشد.

مهندس آتشی گفت: برگزاری چنین دوره هایی بسیار مفید بوده مخصوصاً که در این دوره توضیحاتی هر چند مختصر در مورد مسائل فنی نیروگاه ها ارائه خواهد شد.

شهرام صدرا مدیرعامل شرکت برق و انرژی پیوندگستر پارس (شرکت مالک نیروگاه قم)  نیز ضمن حضور در این جلسه به سردار براتلو و هیأت همراه خیرمقدم عرض نمود.

شایان ذکر است اختتامه این دوره با حضور مهندس امیری مدیرعامل هلدینگ صبا از شرکت های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان برگزار گردید.

لازم به توضیح است، این دوره به مدت دو روز در محل ساختمان آموزش نیروگاه قم برگزار شد.

١٥:٤٠ - شنبه ٣ آبان ١٣٩٩ / کد خبر: ٦٩٣ / تعداد بازدید: 1017
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: