چاپ
ارسال به دوست
در طرح پایش نیروگاه¬های حرارتی در پیک تابستان سال 1400

نیروگاه سیکل ترکیبی قم موفق به کسب رتبه سوم گردید

مهندس محسن طرز طلب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی با ارسال لوح از دکتر مرتضی برومندفر مدیر عامل شرکت برق و انرژی پیوندگستر پارس شرکت مالک نیروگاه سیکل ترکیبی قم که در طرح پایش نیروگاه¬های حرارتی در پیک تابستان سال 1400 موفق به کسب رتبه سوم در بین نیروگاه¬های سیکل ترکیبی کشور گردید تقدیر نمود.

در این لوح آمده است: صنعت برق در تابستان امسال شرایط بسیار سخت و متفاوتی را تجربه کرده است. در این شرایط سخت، موفقت نیروگاه سیکل ترکیبی قم که در طرح پایش نیروگاه­های حرارتی در پیک تابستان سال 1400 حائز رتبه سوم در بین نیروگاه­های سیکل ترکیبی از نظر آمادگی تولید شده است، قابل ستایش است.

جای بسی افتخار است که صنعت برق کشور به عنوان یکی از مهمترین شاخصه­های توسعه کشور دارای همکاران ایثارگری است که توانسته­اند در سخت­ترین شرایط تابستان امسال با خلاقیت، تلاش بی­وقفه و همت جهادی خود گذر از پیک تابستان را محقق سازند.

بی­شک این موفقیت درگرو همت مضاعف و از خودگذشتگی همکاران پرتلاشی بوده که در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال «تولید، پشتیبانی­ها و مانع زدایی­ها» نامگذاری شده است، آبادانی این سرزمین و خدمت به مردم ایران را همواره سرلوحه اهداف و اعمال خویش قرار داده­اند.

بر خود واجب می­دانم تا به حکم حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق» از خدمات صادقانه شما همکاران خدوم و متعهد جهت تولید برق پایدار در کشور و تحقق برنامه­های شرکت برق حرارتی صمیمانه تشکر و قدردانی می­نمایم و از درگاه حضرت احدیت توفیقات روزافزون و سربلندی برای شما خوبان مسئلت می­نمایم.

امیدوارم با اتکا به تجارب ارزشمند گذشته بتوانیم با اجرای دقیق برنامه­های تعمیراتی و بهینه­سازی برای عبور از شرایط پیک مصرف تابستان 1401 به نحو مطلوب ادای وظیفه نموده و موجبات رضایت ملت قدرشناس ایران اسلامی را فراهم آوریم.

٠٩:٣٤ - پنج شنبه ١٨ فروردين ١٤٠١ / کد خبر: ٧٥٤ / تعداد بازدید: 538
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: