رکورد تولید نیروگاه سیکل ترکیبی قم در آبان ماه شکست
در سی امین سال از آغاز تولید برق در نیروگاه سیکل ترکیبی قم، رکود تولید برق در ماه های آبان شکست. نیروگاه سیکل ترکیبی قم در آبان ماه سال 1401 با افزایش تولید بیش از 91 میلیون کیلووات ساعت نسبت به سال قبل و بیش از یک میلیون کیلووات ساعت نسبت به رکورد قبلی در سال 1397 موفق به ثبت رکورد جدید در تولید برق خود در ماه های آبان گردید.
 ١٦:٤٦ - چهارشنبه ٩ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

رکورد تولید نیروگاه سیکل ترکیبی قم در آبان ماه شکست
در سی امین سال از آغاز تولید برق در نیروگاه سیکل ترکیبی قم، رکود تولید برق در ماه های آبان شکست.
 ١٦:٤٠ - چهارشنبه ٩ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با حضور معاون هماهنگی سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم
مراسم گرامیداشت هفته بسیج در نیروگاه سیکل ترکیبی قم برگزار گردید
مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرماندهان سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم، مدیران و کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی قم در محل نمازخانه نیروگاه برگزار گردید. در این مراسم سرهنگ پاسدار جعفری معاون هماهنگی سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم طی سخنانی گفت: بسیجی بودن تنها به لباس و داشتن کارت عضویت نیست و بسیجی کسی است که در هر لباس و هر قشری برای اعتلای این نظام و انقلاب تلاش می کند و در مواقعی که هر نوع تهدیدی برای نظام به وجود آمد به صحنه بیاید و از جان خود مایه بگذارد.
 ٠٩:٢٨ - پنج شنبه ٣ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
به منظور بازديد مسير گاز داغ (HGP)
واحد یک گازي نيروگاه قم به مدت 35 روز از شبکه سراسری برق خارج شد
واحد یک گازي نيروگاه سيکل ترکيبي قم به‌منظور بازديد مسير گاز داغ (HGP) طبق برنامه زمانبندي و با هماهنگي مرکز کنترل ديسپاچينگ ملي از روز دوشنبه 30 آبان ماه براي مدت 35 روز از شبکه سراسري برق خارج گردید.
 ٠٩:١١ - چهارشنبه ٢ آذر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با حضور سرهنگ ساجدی و دکتر پناهی
جلسه روشنگری مسائل روز و جهاد تبیین در نیروگاه قم برگزار گردید
با توجه به اهمیت جهاد تبیین و تأکید رهبر معظم انقلاب درباره این موضوع و همچنین پیگیری های دکتر ونکی فراهانی مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قم، جلسه روشنگری مسائل روز کشور و جهاد تبیین با حضور سرهنگ ساجدی و دکتر پناهی طی دو روز در نیروگاه قم برگزار گردید.
 ١٢:٠٩ - دوشنبه ٢٣ آبان ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

جلسه توجیحی دومین جایزه نوآوری و فناوری بنیاد مستضعفان در نیروگاه قم برگزار گردید
جلسه توجیحی دومین جایزه نوآوری و فناوری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ویژه کارکنان گروه برق و انرژی صبا با حضور دکتر جوان مدیر موسسه آموزشی و پژوهشی سینا (دانشمند)، دکتر جعفری از واحد مهندسی هلدینگ برق و انرژی صبا، دکتر ابراهیم ونکی فراهانی مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قم و کارشناسان نیروگاه برگزار گردید.
 ١٠:٢١ - دوشنبه ٢٣ آبان ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>