چاپ
ارسال به دوست

بپیوند شرکت برتر تولید کننده برق شد/ رکوردشکنی‌های پیاپی نیروگاه قم در سال جهش تولید

همزمان با بیستمین هفته از پویش هرهفته الف ب_ایران، وزیر نیرو از شرکت برق و انرژی پیوندگستر پارس بعنوان شرکت برتر تولیدکننده برق در سال جهش تولید قدردانی کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی هلدینگ برق و انرژی صبا وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی- رضا اردکانیان، وزیر نیرو در مراسم افتتاح طرح‌های ارتقای توان عملی و رفع محدویت‌ تولید در پنج نیروگاه کشور، با اهدای لوح تقدیر و تندیس از شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس بابت عملکرد نیروگاه سیکل ترکیبی قم در گذر از پیک بار ۹۹ قدردانی کرد.

شهرام صدرا، مدیرعامل شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس در این خصوص اظهارداشت: اقدامات صورت گرفته در نیروگاه قم موجب شده است تا رکورد تولید برق این نیروگاه‌ در فصل تابستان سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته  با رشد چشمگیری روبه رو شود.

وی افزود: از ابتدای تیر ماه امسال تا روز۲۸ شهریور میزان تولید برق نیروگاه‌ حرارتی قم با افزایش ۴/۵درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رکورد جدیدی را در این بخش به ثبت رسانده است که از ابتدای تاسیس نیروگاه بی سابقه بوده است و طبیعتا این موضوع اثرات درآمدی مثبتی برای سهام داران آن خواهد داشت.

صدرا ادامه داد: نیروگاه قم با انجام به موقع تعمیرات و آمادگی کامل نقش بسزایی را در گذر از پیک بار ۹۹ ایفا کرد.

لازم به ذکر است شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس با نماد بپیوند در فرابورس مالک نیرگاه ۷۱۴ مگاواتی قم از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ برق و انرژی صبا وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است.

١٠:٥١ - چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٩ / کد خبر: ٦٩٠ / تعداد بازدید: 2279
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: