چاپ
ارسال به دوست

مراسم گراميداشت هفته دفاع مقدس در نيروگاه قم برگزار گرديد

به مناسبت فرارسيدن هفته دفاع مقدس، مراسم گراميداشت اين ايام با حضور مديران و کارکنان نيروگاه در محل نمازخانه نيروگاه سيکل ترکيبي قم برگزار گرديد.

در اين مراسم عبدالي از اساتيد دانشگاه، طي سخناني ضمن تسليت ايام ماه محرم و محکوم کردن حمله تروريستي در اهواز و گراميداشت هفته دفاع مقدس، مطالبي تحت عنوان  «تحليل مسائل روز، با نگاه اقتصاد مقاومتي» ارائه نمود.

وي گفت: نقشه اصلي دشمن، در طرح خاورميانه جديد، تجزيه ايران اسلامي و تبديل آن به 8 کشور مي‌باشد که تمام توان خود را به کار گرفته تا به هدف خود برسند.

عبدالي اضافه کرد: ابزار دشمن  براي رسيدن به اين هدف «تحريم، نفوذ اقتصادي و عمليات رواني» مي‌باشد که تحريم به تنهايي تقريباً هيچ تأثيري ندارد و زماني تحريم مؤثر واقع خواهد شد که همراه با « نقوذ اقتصادي و عمليات رواني» انجام شود.

لذا اگر بتوانيم نفوذ اقتصادي و عمليات رواني را کنترل کنيم تحريم نه تنها مضر نخواهد بود،  بلکه مفيد خواهد بود. زيرا تجربه نشان داده است که در تحريم پيشرفت کرده‌ايم به عنوان نمونه در حوزه نانو تکنولوژي رتبه چهارم در جهان را داريم؛ در حوزه هسته‌اي که با شديدترين تحريم‌ها مواجه هستيم و در حوزه موشکي و  هوا و فضا که پيشرفت قابل توجه‌اي داشته‌ايم.

وي با اشاره به اينکه سازمان‌هاي بين‌المللي يکي از ابزارهاي نفوذ دشمن به شمار مي‌رود به وضع کنوني منطقه و بودجه نظامي کشورهاي مختلف اشاره نمود.
١٤:٠٧ - سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧ / کد خبر: ٥٥٤ / تعداد بازدید: 381
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: