چاپ
ارسال به دوست
در محل نيروگاه سيكل تركيبي قم

كميسيون حفاظت از اماكن و تأسيسات طبقه‌بندي شده برگزار گرديد

دومين برنامه بازديد از اماكن داراي رده حفاظت استان قم با حضور معاون مديركل امنيتي و انتظامي، رئيس اطلاعات اداره كل اطلاعات، معاونت عمليات سپاه امام علي‌بن‌ابيطالب(ع)، معاونت پيشگيري نيروي انتظامي، شوراي تأمين استانداري و رئيس پاسگاه 10 استان قم در محل نيروگاه سيكل تركيبي قم برگزار گرديد.

در اين بازديد معان مديركل امنيتي و انتظامي استان، ضمن ابراز خرسندي از حضور در نيروگاه قم گفت: تمام مراكز استان كه داراي طبقه‌بندي هستند مورد نظارت قرار خواهند گرفت و به طور مرتب پايش مي‌شوند كه نيروگاه قم از نظر طبقه‌بندي جزء مراكز مهم محسوب مي‌گردد و بايد بسيار مورد توجه قرار گيرد.

مهندس احمد علي‌آتشي مدير نيروگاه سيكل تركيبي قم، ضمن عرض خيرمقدم و تبريك اعياد قربان و غدير گفت: تعامل بين نيروگاه و كميسيون حفاظت از اماكن بايستي بيش از اين باشد و جلسات به صورت منظم و مستمر برگزار گردد.

وي در ادامه، توضيحات مختصري در رابطه با نيروگاه قم به حاضرين ارائه نمود و اذعان داشت: نيروگاه قم از نظر تكنولوژي و فني يكي از صنايع پيشرفته و استراتژيك در سطح استان محسوب مي‌شود كه از حساسيت زيادي برخوردار است و توليد مطمئن و پايدار اين نيروگاه موجب كنترل ولتاژ شبكه خواهد شد كه نشان دهنده اهميت زياد اين نيروگاه در كشور نيز مي‌باشد.

مدير نيروگاه قم گفت: سوخت اين نيروگاه گاز و در نبود، گازوئيل مي‌باشد كه براي تأمين آن با مشكلات زيادي روبرو هستيم به طوري كه براي راه‌اندازي واحدهاي خود در فصل زمستان براي تأمين سوخت گاز بايستي تلاش زيادي انجام دهيم كه مي‌توان در اين جلسه با انتقال اين مشكلات به مسئولين استان در رفع آن اقدامات خوبي صورت پذيرد.

در ادامه مهندس مجيد شيري مدير دفتر حراست و امورمحرمانه نيروگاه قم، توضيحاتي را در رابطه با اقدامات انجام شده در رابطه با حفاظت فيزيكي از نيروگاه براي حاضرين ارائه نمود.

در پايان اين نشست اعضاي كميسيون حفاظت از اماكن و تأسيسات طبقه‌بندي شده از اتاق كنترل دوربين‌هاي مداربسته نيروگاه قم بازديد به عمل آوردند.

٠٧:٥٤ - دوشنبه ٤ شهريور ١٣٩٨ / کد خبر: ٦٢١ / تعداد بازدید: 836
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: