چاپ
ارسال به دوست
در محل نيروگاه قم

اولين جلسه شوراي انسجام بخشي بسيج صنعت آب و برق کشور برگزار گرديد

اولين جلسه شوراي انسجام بخشي بسيج صنعت آب و برق کشور با هدف تعامل، همکاري و هماهنگي شايسته بين اقشار بسيج هر استان با حضور مديران، فرماندهان بسيج وزارت نيرو، توانير، برق حرارتي، پدافند غيرعامل و فرماندهان بسيج شرکت‌هاي صنعت آب و برق استان، در محل نيروگاه سيکل ترکيبي قم برگزار گرديد.

 

در ابتداي اين جلسه مهندس احمد علي‌آتشي مدير نيروگاه قم ضمن عرض خيرمقدم و معرفي خود، توضيحات مختصري در رابطه با نيروگاه سيکل ترکيبي قم ارائه نمود و از اينکه اولين جلسه اين شورا در نيروگاه قم برگزار مي‌گردد ابراز خوشحالي نمود.

مهندس علي‌آتشي در ادامه گفت: از کارکنان بسيجي انتظار مي‌رود چنانچه با مسائل و مشکلاتي در نيروگاه مواجه هستند بتوانند راه کار ارائه نموده و بسيجي وار از پس اين مشکلات برآيند.

يک بسيجي بايد به مسائل پيرامون خود فکر کند و اگر مشکلاتي وجود دارد نسبت به رفع آن اقدام کند، بسيجي آن شخصي است که بتواند طرح‌هايي بدهد که به نفع شرکت باشد و ما را از بيگانگان بي‌نياز سازد.

در ادامه صحراپور معاونت استان‌هاي بسيج وزارت نيرو گفت: اولين جلسه شوراي انسجام بخشي بسيج وزارت نيرو در استان پرمعنويت قم برگزار گرديد که آغاز بسيار خوبي براي ساير استان‌ها خواهد بود.

صحراپور ادامه داد: پايگاه مقاومت بسيج نيروگاه قم يکي از موفق‌ترين پايگاه‌هاي بسيج وزارت نيرو است که در بحث ابلاغ برنامه‌ها بسيار فعال بوده و عملکرد خوبي را از خود نشان داده است.

وي در پايان گفت: با توجه به اينکه همه چيز وابسته به برق و آب است، وزارت نيرو يکي از مهمترين وزارتخانه‌هاست و هدف شوراي انسجام بخشي بسيج صنعت آب و برق کشور اين است هر کجا که در صنعت آب و برق نياز به ورود نيروهاي توانمند، متخصص، ايثارگر و مخلص داشته باشند اين شورا در خدمت صنعت مي‌باشد تا در رفع مشکلات همکاري لازم را داشته باشد.

هدف از شوراي انسجام بخشي؛ تعامل، همکاري و هماهنگي شايسته بين اقشار بسيج هر استان؛ ايجاد يکپارچگي و هماهنگي بين رده‌هاي بسيج شرکت‌هاي زير مجموعه وزارت نيرو در استان؛ ايجاد بستر مناسب به منظور همکاري در تبادل تجربيات، اطلاعات و اجراي تفاهم نامه‌ها و دستورالعمل‌ها؛ برگزاري جلسات مشترک به منظور انسجام بخشي و پيشبرد اهداف و مأموريت‌هاي ابلاغي؛ رسيدن به اهداف خدمت رساني؛ جلوگيري از پراکندگي و صرفه‌جويي هزينه‌هاي اجراي برنامه‌هاي ابلاغي و مشارکت تمامي پايگاه‌ها در برنامه‌ها و مأموريت‌ها مي‌توان نام برد.

 

 

١١:٠٢ - پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٨ / کد خبر: ٦٢٤ / تعداد بازدید: 284
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: