چاپ
ارسال به دوست
به منظور معرفي و هماهنگي بيشتر

جلسه اعضاي شوراي پايگاه مقاومت بسيج نيروگاه قم برگزار شد

به منظور معرفي، آشنايي و هماهنگي بيشتر بين اعضاي شوراي پايگاه مقاومت بسيج نيروگاه سيکل ترکيبي قم، جلسه‌اي با حضور مهندس احمد علي‌آتشي فرمانده پايگاه مقاومت بسيج و مهندس صابري‌نژاد جانشين وي برگزار گرديد.

 

به منظور معرفي، آشنايي و هماهنگي بيشتر بين اعضاي شوراي پايگاه مقاومت بسيج نيروگاه سيکل ترکيبي قم، جلسه‌اي با حضور مهندس احمد علي‌آتشي فرمانده پايگاه مقاومت بسيج و مهندس صابري‌نژاد جانشين وي برگزار گرديد.

مهندس احمد علي‌آتشي مدير نيروگاه سيکل ترکيبي قم و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج حضرت امام صادق(ع) مستقر در نيروگاه، ضمن تسليت ايام سوگواري حضرت امام حسين(ع) به هدف تأسيس بسيج در ابتدا اشاره نمود و گفت: بسيج بايد به معناي واقعي، لشگر مخلص خدا باشد طوري که يادآور امنيت و آرامش بوده و ساير کارکنان در کنار بسيجيان احساس آرامش داشته تا بتوانند نظرات خود را راحت مطرح نموده و به نتيجه دلخواه برسند.

فرمانده پايگاه بسيج گفت: کارکنان بسيجي بايد به مسائل و مشکلات محل کار خود که نيروگاه هست فکر کنند تا بتوانند با ارائه پيشنهادها و راهکارهاي لازم در حل مشکلات مشارکت داشته تا به هدف اصلي که توليد پايدار و مطمئن است دست يابيم.

در ابتداي اين جلسه مهندس صابري‌نژاد ضمن تقدير و تشکر از حضور فرمانده و ساير اعضاي شوراي پايگاه گفت: با توجه به نياز پايگاه مقاومت بسيج نيروگاه قم براي مشارکت کارکنان در قسمت‌هاي مختلف از جمله: بازرسي، تعليم و تربيت، فرهنگي و اجتماعي، آماد و پشتيباني، حفاظت اطلاعات و ... طي فراخواني از کارکنان واجد شرايط دعوت به عمل آمد تا در اين شورا مشارکت داشته باشند که با استقبال خوبي روبرو شد و طي جلساتي که با فرمانده پايگاه داشتيم نظر ايشان به جوانگرايي بود که اين امر محقق گرديد.

صابري‌نژاد در ادامه گفت: همکاري کليه بسيجيان براي پيشبرد اهداف بسيج، بسيار لازم و مهم است تا بتوانيم همچون سنوات گذشته پايگاه بسيج نمونه در سطح استان باشيم.

وي در پايان، گزارش عملکرد پايگاه مقاومت بسيج در سه ماهه نخست سال و فعاليت‌هاي صورت گرفته را ارائه و اعضاي شوراي پايگاه ضمن معرفي، نظرات و پيشنهادهاي خود را در اجراي هرچه بهتر برنامه‌ها ارائه نمودند.

 

 

١١:١٢ - پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨ / کد خبر: ٦٢٧ / تعداد بازدید: 264
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: