چاپ
ارسال به دوست

دکتر محبی مدیر کل بازرسی بنیاد مستضعفان از نیروگاه قم بازدید نمود

دکتر امیر محبی مدیر کل بازرسی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به منظور دیدار با مدیران و کارکنان، از نیروگاه سیکل ترکیبی قم بازدید نمودند.

در ابتدای این بازدید دکتر محبی به همراه دکتر ابراهیم ونکی فراهانی مدیر نیروگاه قم و جمعی از مدیران از قسمت های مختلف نیروگاه بازدید به عمل آوردند و با توضیحات کارشناسان مربوطه با روند تولید برق در نیروگاه قم آشنا گردیدند.

دکتر محبی و همراهان در ادامه از توربین حال گاز و بخار، واحد شیمی و اتاق فرمان بخار نیروگاه بازدید و از نزدیک با کارکنان این بخش ها ملاقات و به مواردی که توسط آنان مطرح گردید گوش فرا داد.

در پایان این بازدید و طی نشستی در اتاق کنفرانس شهید سلیمانی نیروگاه قم دکتر محبی گفت: از اینکه امروز در نیروگاه قم حضور دارم بسیار خوشحالم و از بدو ورود به نیروگاه حس کردم در این محیط کاری انرژی مثبت جاری می باشد و با توجه به زمان سی ساله کارکرد نیروگاه، بسیار مرتب، منظم و سرپا دیده می شود.

مدیر کل بازرسی بنیاد در ادامه گفت: نیروگاه قم یکی از مراکز استراتژیک بنیاد محسوب می شود و از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

وی ادامه داد: کارکردن در بنیاد مستضعفان قداست دارد و تمامی شرکت های بنیاد به صورت امانت در دست ماست و ما باید امانتدار خوبی باشیم و تمام تلاش خود را به کار ببریم تا اتفاقات خوبی برای انسان ها و مردم کشور رقم بخورد.

در ابتدای این نشست دکتر ابراهیم ونکی فراهانی ضمن عرض خیرمقدم خدمت دکتر محبی گفت: از اینکه امروز ایشان در محل نیروگاه حضور دارند بسیار خوشحال خرسند هستند و این حضور را به فال نیک گرفتند و در ادامه به بیان مسائلی در مورد نیروگاه و کارکنان پرداختند و ابراز امیدواری کردند این مشکلات با مساعدت و پیگیری ایشان مرتفع گردد.

٠٨:٥٧ - شنبه ١٧ دی ١٤٠١ / کد خبر: ٧٩٧ / تعداد بازدید: 71
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: