چاپ
ارسال به دوست
به منظور بررسی عملکرد امورفرهنگی و اقامه نماز

دبیر شورای فرهنگی بنیاد مستضعفان از نیروگاه قم بازدید نمود

دکتر احمدی دبیر شورای فرهنگی به همراه رضایی کارشناس ارشد نظارت و ارزیابی امورفرهنگی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به منظور بررسی عملکرد امورفرهنگی و اقامه نماز، روز دوشنبه 3 آبان ماه سال 1400 در جلسه هم اندیشی با حضور مهندس علیپور مدیر نیروگاه و اعضای شورای فرهنگی در نیروگاه سیکل ترکیبی قم حضور یافتند.

در این بازدید دکتر احمدی ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) گفت: نیروگاه قم یکی از شرکت های پیشرو در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی و اقامه نماز در شرکت های تابعه بنیاد مستضعفان می باشد.

وی در ادامه گفت: با توجه به مشکلات و آسیب های اجتماعی که با آن مواجه هستیم، بایستی به موضوع فرهنگی بسیار وسیعتر و عمیق تر نگاه کنیم به طوری که از شیوه های جدید در این امر استفاده کرده تا بتوانیم با نفوذ به لایه های پنهان ذهن کارکنان و خانواده آنان، نسبت به رفع مشکلات اقدام نماییم.

همچنین مهندس یداله علیپور مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قم ضمن عرض خیرمقدم، توضیحاتی را درباره نیروگاه قم از بدو تأسیس تا کنون ارائه و گفت: نیروگاه قم یکی از بهترین نیروگاه های کشور می باشد و با توجه به اینکه تهیه تجهیزات نیروگاه به سختی انجام می شود ولی کماکان جزء بهترین نیروگاه های کشور محسوب می گردد.

در ابتدای این جلسه سیدعلیرضا شمس دبیر شورای فرهنگی نیروگاه قم گزارشی را از برنامه های اجرا شده در امر امورفرهنگی و اقامه نماز در سال 1399 را برای حاضرین ارائه نمود.


٠٩:٤٤ - چهارشنبه ٥ آبان ١٤٠٠ / کد خبر: ٧٢٩ / تعداد بازدید: 438
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: