چاپ
ارسال به دوست
به پاس عبور از دوران اوج مصرف و تابستان، بدون خروج اضطراری

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی نیروگاه های کشور از مدیر نیروگاه قم تقدیر و تشکر نمود

سیدمحمدرضا شریفی رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی نیروگاه های کشور با ارسال لوح، از مهندس یداله علیپور مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قم به پاس عبور از دوران اوج مصرف و تابستان سال 1400 بدون خروج اضطراری تقدیر و تشکر نمود.

در این لوح آمده است: اکنون که به یاری خداوند بزرگ و همکاری، همیاری، تلاش های مستمر، هدفمند و شبانه روزی صنعت برق به عنوان زیر ساخت حیاتی کشور خصوصاً نیروگاه های تولید برق به عنوان زیر بنای این صنعت عظیم و گسترده توانسته است پیک تابستان سال جاری را با موفقیت و بدون خاموشی های گسترده به پایان برساند، صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری می نمایم.

از آنجائیکه این توفیق بزرگ علیرغم تمامی محدودیت های موجود اعم از اقتصاد برق، تحریم های ظالمانه، پیدایش ویروس منحوس کرونا و بسیاری تنگناهای دیگر بدست آمده است، لذا باید اذعان نمود این اقدام کم نظیر جز با عشق به آینده کشور، دانش، تخصص، تعهد و فداکاری های بی نظیر شما و همکارانتان بدست نمی آمد و امکانپذیر نبود.

انجمن صنفی نیروگاه های ایران (اصنا) از خداوند منان سلامتی، سعادت، شادی، پیشرفت و توفیق روزافزون حضرتعالی و تمامی همکاران صدیق، متخصص، توانمند و بی ادعای صنعت تولید برق کشور را آرزومند است.

امید آنکه با آگاهی، هماهنگی و هم افزایی های بیش از پیش بتوانیم آمادگی های لازم برای عبور از پیک سال آتی را فراهم آوریم.

٠٩:٣٦ - سه شنبه ٢٣ آذر ١٤٠٠ / کد خبر: ٧٣٨ / تعداد بازدید: 425
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: