چاپ
ارسال به دوست
با حضور معاون هماهنگی سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم

مراسم گرامیداشت هفته بسیج در نیروگاه سیکل ترکیبی قم برگزار گردید

مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرماندهان سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم، مدیران و کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی قم در محل نمازخانه نیروگاه برگزار گردید. در این مراسم سرهنگ پاسدار جعفری معاون هماهنگی سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم طی سخنانی گفت: بسیجی بودن تنها به لباس و داشتن کارت عضویت نیست و بسیجی کسی است که در هر لباس و هر قشری برای اعتلای این نظام و انقلاب تلاش می کند و در مواقعی که هر نوع تهدیدی برای نظام به وجود آمد به صحنه بیاید و از جان خود مایه بگذارد.

جعفری ادامه داد: امام راحل و مقام معظم رهبری در این خصوص دیدگاهی بسیار فراتر و با عظمت تر داشته و حتی مقام معظم رهبری در دیدار با بسیجیان فرمودند: بسیج یک مجموعه مقدس الهی می باشد.

وی در ادامه صبحت های خود گفت: بسیجیان همیشه در صحنه هستند که حتی ما دیدیم در زمانی که بیماری کرونا فراگیر شده بود بسیجیان و نیروهای جهادی بودند که به صحنه آمدند و بسیار در این زمینه کمک کردند.

سرهنگ جعفری در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران برگزاری این مراسم گفت: هر کسی در هر جای این کشور اسلامی، چه دانش آموز، دانشجو، طلبه، کارگر، مهندس، مدیر و در هر لباسی برای مردم زحمت می کشد تا جمهوری اسلامی ایران در دنیا بدرخشد، بسیجی می باشد.

در ابتدای این جلسه حسین کاسبی از راویان دفاع مقدس به بیان خاطرات جبهه و جنگ پرداخت.

همچنین در این مراسم دکتر ابراهیم ونکی فراهانی مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قم، ضمن عرض خیرمقدم و خوشامدگویی و تبریک هفته بسیج به میهمانان گفت: می بایست در فتنه های اخیر که در کشور ایجاد شده بسیار هوشمندانه عمل کرد و دید که منبع کجاست و هدف و ابزار چیست.

دکتر ونکی در ادامه توضیحاتی را درباره نیروگاه قم ارائه و گفت: عملکرد کارکنان نیروگاه قم بسیار مطلوب می باشد که حتی با وجود تحریم ها موفق شدند که با بهترین شکل ممکن و بدون خروج واحدها، پیک تابستان امسال را با موفقیت بگذرانند.

در ادامه گروه سرود فدائیان قائم از مدرسه شهید یوسف لو قم به اجرای برنامه پرداختند و در پایان مراسم با اهدای لوح و هدایا از کارکنان ایثارگر، جانباز و خانواده شهدا تقدیر به عمل آمد.

٠٩:٢٨ - پنج شنبه ٣ آذر ١٤٠١ / کد خبر: ٧٨٥ / تعداد بازدید: 86
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: